Balowe kreacje z gorsetem bez ramiączek

Jakie jest pierwsze skojarzenie na dźwięk słowa bal? Dla wielu kobiet z pewnością jest to piękna balowa suknia. To wyobrażenie zawdzięczamy zapewne dzieciństwu z jego wizją tańczących księżniczek. Na pewno każda kobieta marzyła aby poczuć się jak one choć przez chwilę. Czy to, że dzieciństwo już minęło oznacza rezygnację z naszych marzeń? Oczywiście, że nie. Księżniczka teraz wyglądać powinna pięknie i czuć się atrakcyjnie. Co trzeba zrobić aby wyobrażenia stały się rzeczywistością?

Przede wszystkim zainwestować w piękną balową suknię. Czyli dokładnie mówiąc jaką? Ilość możliwości jest nieograniczona. Oferty producentów są bowiem tak zróżnicowane, że kombinacji stroju może być tyle, ile kobiet na świecie. Dlatego my skupimy się teraz na jednej z opcji, która kryje się pod nazwą balowe suknie z gorsetem bez ramiączek. Gorset z pewnością doda całości kreacji seksownego wyglądu. W bardzo subtelny sposób podkreśli on kobiece wdzięki. Jest to również idealna propozycja dla tych przedstawicieli płci pięknej, które pragną ukryć pewne niedoskonałości swojej figury. Plusy plusami, istnieją niestety również minusy. Fakt, że gorset jest pozbawiony ramiączek wymusza dwie rzeczy. Po pierwsze musi on być zasznurowany na tyle mocno, aby z jednej strony nie przemieszczał się, z drugiej zaś nie krępował naszych ruchów. Drugą rzeczą jaką wymusza jest dobór odpowiedniego stanika. Najlepiej postawić na model bez ramiączek. Jego konstrukcja zapewni nawet największy komfort podczas balu. Inną możliwością jest postawienie na dopinane silikonowe ramiączka. Po pierwsze jednak są one widoczne, po drugie lubią się odpinać. Dlatego odradzamy tę opcję.

Balowe suknie z gorsetem to z reguły kreacje długie, sięgające do ziemi. Co prawda można znaleźć modele nieco krótsze nie ulega jednak wątpliwości, że pierwsze są bardziej eleganckie. W przypadku każdej sukienki bardzo ważne jest jej przeznaczenie. Opisane kreacje to propozycja absolutnie dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, może z wyjątkiem tych najmłodszych. Są one idealne na pierwszy tzw. poważny bal czyli studniówkę. Przecież wtedy każda dziewczyna pragnie poczuć się jak księżniczka. Co jednak gdy to wydarzenie mamy już za sobą? Nie ma powodu do zmartwień. Suknie z gorsetem sprawdzają się równie dobrze jako kreacje choćby na wesele. Trzeba jednak pamiętać, że zakładając ją odkryjemy jedynie ramiona. Miłośniczki zwiewnych weselnych sukienek bez pleców muszą więc szukać innej propozycji.